testo 176 T4 - datalogger teploty

Kód: 2591
2 hodnocení
ZDARMAZDARMA
testo 176T4 p in tem 001868 prl
11 299 Kč 9 338,02 Kč bez DPH
do týdne

Datalogger testo 176 T4 snímá teploty až na čtyřech místech současně. Se svou pamětí pro až 2 miliony naměřených dat, kompatibilitou s různými typy termočlánkových sond a širokým měřicím rozsahem je záznamník univerzálně použitelný v různých oblastech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Testo 176 T4 záznamník měří limitní hodnoty teploty, až na čtyřech místech současně, je spolehlivý a schopný uložit, až 2 miliony naměřených hodnot. Proto jsou možné i delší intervaly mezi vyčítáním dat. K uvedení datového záznamníku do provozu potřebujete minimálně jednu sondu teploty. Volitelně máte dispozici velké množství sond - termočlánku - typ K, typ T nebo typ J k ponornému, vpichovému měření, k měření vzduchu a povrchu. Technické vlastnosti a praktické výhody: Na displeji je možné kdykoli zobrazit aktuální měřené hodnoty, definované limitní hodnoty a nedodržení limitních hodnot, minimální a maximální hodnoty stejně tak i zbývající dobu použitelnosti baterie. K získání rychlého přehledu dat nemusíte tak nutně data přístroje zobrazovat přes PC. Velká paměť měřených dat a doba použitelnosti baterie až 8 let umožňuje nezobrazovat data ani u kratšího měřicího intervalu tak často. Díky třídě krytí IP65 je možné datový záznamník testo 176 T24 používat bez problémů v znečištěném, prašném prostředí. Standardní baterii (AA) může uživatel kdykoliv sám vyměnit. Možné rozsahy použití: Kontrola teploty v mrazicích chladničkách nebo při nízkých teplotách. Měření a dokumentace teplot toku dopředu a zpětného toku topných zařízení . Programování a analýza datového záznamníku: K programování a čtení datového záznamníku i k analýze měřených dat na PC si můžete vybrat jednu ze tří softwarových verzí: Software ComSoft Basic – bezplatně ke stažení - k rychlému programování datového záznamníku a jednoduché analýze dat Software ComSoft Professional – volitelně - poskytuje různé možnosti k podrobné analýze hodnot teploty, Software ComSoft CFR 21 Part 11 – volitelně - optimální pro speciální požadavky podle CFR 21 část 11 ve farmaceutickém prostředí. K programování datového záznamníku potřebujete USB kabel, který není součástí dodávky. Přenos měřených dat na PC je možné provést také přes USB kabel nebo SD kartu. USB kabel i SD kartu si můžete objednat jako volitelné příslušenství.

 

Rozsah dodávky

Datalogger teploty testo 176 T4 s konektory pro externí sondy (termočlánky typu T, typu K a typu J), vč. nástěnného držáku, zámku, baterie a výstupního protokolu z výroby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Teploměry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.23 kg
Typ K (NiCr-Ni):
Měřicí rozsah: -100 do +750 °C
? Přesnost: ±0.3 °C (-100 do +70 °C) ±1 Digit
Rozlišení: 0.1 °C
Typ T (Cu-CuNi):
Typ J (Fe-CuNi):
Hlavní technická data:
Rozměry: 103 x 63 x 33 mm
Provozní teplota: -20 do +70 °C
Třída ochrany: IP65
Kanály: 4 externí
Připojitelné sondy: 4 x thermocouple (type T, K and J)
Normy: EU-nařízení 2014/30/EU; 2011/65/EU
Rychlost měření: 1 s - 24 h; 2 s to 24 h (online measurement)
Pamět: 2,000,000 měření hodnot
rozhraní: mini usb, SD card slot
Typ baterie: 1 x Lithium (TL-5903)
Životnost baterie: 8 let (interval měření 15 min., +25 °C)