testo 175 T3 - datalogger teploty

Kód: 2576
1 hodnocení
ZDARMAZDARMA
testo 175T3 instrument temperature 001869 bear prl
6 588 Kč 5 444,63 Kč bez DPH
do týdne

Datalogger teploty testo 175 T3 je vybaven dvěma konektory pro externí termočlánkové sondy (typ T nebo typ K) a tím se výborně hodí pro zaznamenávání teploty na dvou místech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní parametry dataloggeru 175-T3

Nejmodernější měřicí technika, vysoké zabezpečení dat

Externí termočlánkové sondy si můžete vybrat z našeho širokého sortimentu sond a přiobjednat k záznamníku. Díky tomu jste flexibilní a sami si rozhodnete, co vlastně Váš datalogger musí měřit. Nabízíme mimo jiné povrchovou sondu, sondu okolního vzduchu a ponornou / vpichovací sondu. Měřicí rozsah a přesnost závisí na zvolené termočlánkové sondě. Principiálně je možné s odpovídající sondou měřit od -50 °C do +1 000 °C.

Na přehledném displeji si můžete nechat zobrazovat aktuální měřené hodnoty, hodnoty min. / max., nastavené hraniční hodnoty, překročení hraničních hodnot a zbývající kapacitu baterií. Máte tak možnost kdykoliv odečíst důležité hodnoty a nemusíte kvůli každé rychlé kontrole dat hned datalogger vyčítat na počítači.

Dlouhá provozní kapacita baterií, která je až 3 roky, a velká kapacita paměti pro až 1 milion naměřených hodnot – to je pro uživatele záruka vysokého komfortu: totiž i při kratším intervalu měření není zapotřebí časté vyčítání záznamníku teploty. Pro provoz záznamníku dat můžete používat standardní baterie (AAA), které si sami můžete vyměnit. Zvláště praktické je, když se má měřit teplota ve špinavém a prašném prostředí: záznamník teploty má třídu krytí IP65 proti vniknutí prachu a proti stříkající a proudící vodě.

Je dobře vědět: uložená naměřená data se neztratí ani při vybité baterii a její výměně. Můžete se tedy při používání dataloggeru teploty spolehnout na vysoké zabezpečení dat.

Programování a vyhodnocení dataloggeru teploty

Pro naprogramování a vyčtení záznamníku a pro analýzu naměřených dat na počítači se můžete rozhodnout pro některou ze tří různých variant softwaru:
  • Software ComSoft Basic – zdarma ke stažení – pro rychlé naprogramování dataloggeru a jednoduchou analýzu dat
  • Software ComSoft Professional – volitelně na objednání – nabízí různé možnosti detailní analýzy naměřených teplot
  • Software ComSoft CFR 21 Part 11 – volitelně na objednání – optimální pro speciální požadavky dle CFR 21 Part 11 ve farmacii

Rozsah dodávky

Datový záznamník teploty testo 175 T3, 2-kanálový záznamník teploty s externími připojeními senzorů (termočlánek typ T a typ K) včetně nástěnného držáku, zámku, baterií a výstupního protokolu z výroby. Pozor: K uvedení záznamníku teploty do provozu musí být připojený minimálně jeden externí snímač termočlánku (volitelně). K programování a čtení datového záznamníku potřebujete kromě toho USB kabel (volitelně). Snímač i USB kabel si můžete objednat spolu se záznamníkem teploty. USB kabelem (nebo také volitelnou SD kartou) můžete kromě toho přenášet naměřená data na svůj počítač

Doplňkové parametry

Kategorie: Teploměry
Záruka: 2 roky
Typ K (NiCr-Ni):
Měřicí rozsah: -50 do +400 °C
Přesnost: ±0.5 °C (-50 do +70 °C) ±1 Digit
Typ T (Cu-CuNi):
rozměry přístroje: 95 x 55 x 30 mm
Třída ochrany: IP65
Kanály: 2 externí
Rychlost měření: 10 s - 24 h
Typ baterie: 3 x AIMn typ AAA nebo Energizer
Pamět: 1,000,000 měření hodnot