testo 175 T1 - datalogger teploty

Kód: 2588
2 hodnocení
ZDARMAZDARMA
shopping1
4 149 Kč
do týdne

Datový záznamník testo 175 T1 s integrovaným teplotním senzorem je optimální k monitorování a záznamu teploty v chladicích, mrazicích a skladovacích prostorech

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní parametry dataloggeru Testo 175 T1

Testo 175 T1 se na displeji zobrazují aktuální měřené hodnoty, definované limitní hodnoty, nedodržení limitních hodnot, minimální a maximální hodnoty a zbývající doba použitelnosti baterie.

Velká paměť až 1 milion měřených hodnot a doba použitelnosti baterie, až 3 roky ani u kratšího měřicího intervalu nevyžaduje časté vyčítání dat. Standardní baterie (AAA) může uživatel kdykoliv sám vyměnit. Programování a analýza datového záznamníku: K programování a zobrazení datového záznamníku i k analýze měřených dat na PC si můžete zvolit jednu ze tří softwarových verzí Software ComSoft Basic - ke stažení - umožňuje rychlé programování datového záznamníku i jednoduchou analýzu dat Software ComSoft Professional - volitelně - poskytuje různé možnosti podrobné analýzy hodnot teploty Software ComSoft CFR 21 Part 11 - volitelně - optimální k plnění speciálních požadavků podle CFR 21 část 11 ve farmaceutickém prostředí Testování a certifikace pro potravinářské prostředí Testováno ATP zkušebnou TüV Jih podle EN 12830 V souladu s HACCP a certifikace HACCP, International Třída krytí IP 65: Proto může datový záznamník teploty zůstat v měřicím místě i při čištění skladovacích hal nebo vnitřních prostorů nákladních aut.

Rozsah dodávky

Datový záznamník testo 175 T1 s interním senzorem (NTC), včetně nástěnného držáku, zámku, baterií a výstupního protokolu z výroby. Pozor: K programování datového záznamníku potřebujete USB kabel, který není součástí dodávky, ale v případě potřeby si ho můžete dodatečně objednat. Přenos naměřených dat na PC se provádí i USB kabelem nebo SD kartou (volitelně k dodání).

Doplňkové parametry

Kategorie: Teploměry
Záruka: 2 roky
Měřicí rozsah: -35 do +55 °C
Přesnost: ±0.5 °C (-35 do +55 °C) ±1 Digit
Rozměry: 89 x 53 x 27 mm
Třída ochrany: IP65
Kanály: 1 interní
Normy: EU-nařízení 2014/30/EU; DIN EN 12830; 2011/65/EU
Rychlost měření: 10 s - 24 h
Typ baterie: 3 x AIMn typ AAA nebo Energizer
Životnost baterie: 3 roky (interval měření 15 min., +25 °C)
Pamět: 1,000,000 měření hodnot
Rozhraní: mini usb, SD card slot

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení