testo 174 H sada - datalogger teploty a vlhkosti v sadě

Kód: 3275
2 hodnocení
ZDARMAZDARMA
testo 174 H prl
5 149 Kč
do týdne

Dlouhodobě stabilní integrované senzory v dataloggeru testo 174H spolehlivě a bezpečně snímají teplotu a relativní vlhkost v měřeném okolí. Displej zobrazuje aktuální měřené hodnoty a možné překročení hraničních hodnot, ukládá se až 16 000 naměřených hodnot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

I když je malý, vykazuje velké výsledky. Právě to nabízí datový mini záznamník teploty a vlhkosti. Na displeji datového mini záznamníku je možné zobrazit aktuální měřené hodnoty, ale i eventuální nedodržení limitních hodnot. Jeho datová paměť může bezpečně zaznamenat celkem až 16000 naměřených hodnot. Ke ztrátě uložených dat nemůže dojít ani v případech, kdy je vybitá baterie nebo probíhá její výměna. Datový mini záznamník testo 174H disponuje interními senzory, které měří teplotu a vlhkost vzduchu. U senzoru vlhkosti se jedná o dlouhodobě stabilní kapacitní Testo senzor vlhkosti, který při měření vlhkosti pracuje s přesností až ±3 % rv. Interní NTC senzor teploty je díky přesnosti měření ±0.5 °C velmi přesný a zahrnuje měřicí rozsah od -20 do +70 °C. Výjimečně praktické: Provoz datového mini záznamníku probíhá se standardními bateriemi (2 x CR 2032), které můžete sami kdykoli vyměnit. Programování a analýza datového záznamníku teploty a vlhkosti. Programování a zobrazení datového záznamníku teploty a vlhkosti. Programování a zobrazení datového mini záznamníku i analýza měřených dat na PC probíhá pomocí softwaru. Můžete si vybrat ze tří softwarových verzí: Software ComSoft Basic – zdarma ke stažení - k rychlému programování datového minizáznamníku a jednoduché analýze naměřených dat, Software ComSoft Professional – volitelně - poskytuje různé možností podrobné analýzy hodnot teploty a vlhkosti Software ComSoft CFR 21 Part 11 – volitelně - optimální pro speciální požadavky podle CFR 21 část 11 ve farmaceutickém průmyslu. Výhody sady: Datový mini záznamík je okamžitě provozuschopný. K programování a zobrazení datového minizáznamníku teploty a vlhkosti je nutné USB rozhraní. Pokud se rozhodnete pro sadu, pak je součástí dodávky i USB rozhraní, takže můžete hned zahájit měřicí úkol. Pozor: Před uvedením USB rozhraní do provozu si prosím stáhněte aktuální softwarovou verzi. Tu naleznete v části download.

Rozsah dodávky:

  • Datalogger teploty a vlhkosti vzduchu testo 174H v sadě
  • Rozhraní USB pro naprogramování a vyčtení dataloggeru
  • Nástěnný držák
  • Baterie
  • Výstupní protokol z výroby*
*Ve smyslu paragrafu 505/90 sbírky zákona o metrologii v platném znění se nejedná o kalibrační list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Teploměry
Záruka: 2 roky
NTC:
Měřicí rozsah: 0 do 100 %rF*
Přesnost: ±3 %rF (2 do +98 %rF) at +25 °C
Rozlišení: 0.1 %rF
Vlhkostní kapacitní senzor:
Hlavní technická data:
Váha: 34 g
Rozměry: 60 x 38 x 18.5 mm
Provozní teplota: -20 do +70 °C
Pouzdro: Plastický
Třída ochrany: IP20
Kanály: 2 interní
Product colour: Black
Normy: 2011/65/EU; EU-nařízení 2014/30/EU
Rychlost měření: 1 min - 24 h
Typ baterie: 2 x Knoflíková baterie 3 V (CR 2032)
Životnost baterie: 1 rok (interval měření 15 min., +25 °C
Paměť: 16,000 měření hodno

testo 174 H - datalogger

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení