Rotační laser VISION 2N + přijímač FR77-MM + dálkové ovládání FB-V pro vodorovnou a svislou rovinu

Kód: 2138
1 hodnocení
ZDARMAZDARMA
Rotační laser VISION 2N + přijímač FR77-MM + dálkové ovládání FB-V pro vodorovnou a svislou rovinu
61 477 Kč
Skladem

VISION 2N je profi rotační laser s integrovaným podsvíceným displejem s plně automatickým horizontálním i vertikálním urovnáním (pomocí servomotorů). Měří vodorovnou a svislou rovinu s přesností +/- 5 mm / 100 m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rotační laser má možnost nastavit pomocí tlačítek sklon do +/- 10 % v rovině X i Y a rychlost rotace je nastavitelná v rozmezí 0 - 800 ot. / min. Má zabudovanou funkci TILT (hlídá si výšku, při její změně se znovu nespustí) kombinovanou s funkcí WINDY (neboli VWS = vibration wind security = při slabých otřesech způsobených např. větrem nebo průjezdem automobilu kolem laseru stále rotuje a nemá snahu se sám urovnávat).

VISION 2N je špičkový stavební laser s vynikajícími parametry měření, mnoha užitečnými funkcemi i vysokou odolnosti (IP 67). Kromě vodorovné roviny je možné sklonový laser Vision 2N využít i pro měření roviny skloněné ve dvou na sebe kolmých osách (X, Y) - a to v rozmezí ±10 %. Další možností je použít tento rotační laser pro měření svislé roviny. Kromě toho, že svislou rovinu můžete natáčet, umí tento přístroj dokonce i takovou rovinu naklonit od svislice, opět v rozmezí ±10 %. Hodnoty sklonu v osách X a Y i hodnota náklonu od svislice se vkládají přímo v %. Navíc je tímto přístrojem možné nastavovat i obecný sklon libovolné velikosti. Velký přehledný displej s logicky uspořádanou klávesnicí umožňuje snadné a intuitivní ovládání všech funkcí, včetně nastavování jednotlivých sklonů.

VISION 2Nintegrovanou maskovací funkci laseru, kdy si můžete vybrat výseč, ve které bude laserový paprsek při rotaci vypnut. Tato funkce slouží k ochraně účastníků silničního provozu a chodce a může zabránit špatnému měření způsobeného odrazem laserové paprsku (např. od skleněné plochy). Laser má také zabudovanou laserovou olovnici, kdy z laseru vychází směrem nahoru laserový paprsek/tečka.

VISION 2N má 5/8" závit pro upevnění na stavební stativ a splňuje prachu/voděodolnost dle normy IP 67. Součástí dodávky je nové 9 kanálové dálkové ovládání FB-V se zabudovaným displejem a profi přijímač laserového paprsku FR 77-MM, kteýá zobrazuje odchylku od laserového paprsku v mm. Váha laseru je 3 kg a výdrž NiMH akumulátoru je cca. 70 hodin.

Dodávaný set obsahuje:

- rotační laser Theis VISION 2N
- přijímač laseru FR 77-MM s úchytem na lať
- dálkové ovládání FB-V
- nabíječku / zdroj
- dobíjecí NiMH akumulátor
- transportní plastový kufr
- návod v čj
- kalibrační list (na vyžádání, zdarma)

Doplňkové parametry

Kategorie: Rotační lasery
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 3.9 kg
rozsah samourovnání: +/- 5°
přesnost vodorovná: +/- 0.5 mm / 10 m
přesnost svislá: +/- 1 mm / 10 m
pracovní dosah: 30 m
pracovní dosah s přijímačem: 300 m
možnost použít detektor paprsku: ANO
pracovní dosah skenování: 30 m
pracovní dosah dálkového ovládání: 100 m
výkon laseru: < 1 mW
laserová dioda / třída laseru: 635 nm / 2
nastavení sklonu v ose X a Y: +/- 10 %
rychlost rotace: volitelně v krocích 0, 200, 600, 800 a 1000 ot./min
úhel skenování: 10° až 80°
prachu / voděodolnost: IP 67
napájení: dobíjecí NiMH akumulátor + inteligentní nabíječka
doba provozu: 70 hodin
výstup paprsku svisle: ano, olovnice nahoru
funkce WMS: ano
funkce TILT: ano

VISION 2N AUTOSLOPE

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení