Rotační laser VISION 2N + přijímač FR45 + dálkové ovládání FB-V pro vodorovnou a svislou rovinu s digitálním sklonem osy X a Y

Kód: 1575
1 hodnocení
ZDARMAZDARMA 57 499 Kč –14 %
Rotační laser VISION 2N + přijímač FR45 + dálkové ovládání FB-V pro vodorovnou a svislou rovinu s digitálním sklonem osy X a Y
57 499 Kč –14 % 48 900 Kč 40 413,22 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

VISION 2N je profi rotační laser s integrovaným podsvíceným displejem s plně automatickým horizontálním i vertikálním urovnáním (pomocí servomotorů).

Detailní informace

Detailní popis produktu

VISION 2N je profi rotační laser s integrovaným podsvíceným displejem s plně automatickým horizontálním i vertikálním urovnáním (pomocí servomotorů). Měří vodorovnou a svislou rovinu s přesností +/- 5 mm / 100 m s pracovním rozsahem 600 m (s přijímačem FR 45, který je v ceně), Rotační laser má možnost nastavit pomocí tlačítek sklon do +/- 10 % v rovině X i Y a rychlost rotace je nastavitelná v rozmezí 0 - 800 ot. / min. Má zabudovanou funkci TILT (hlídá si výšku, při její změně se znovu nespustí) kombinovanou s funkcí WINDY (neboli VWS = vibration wind security = při slabých otřesech způsobených např. větrem nebo průjezdem automobilu kolem laseru stále rotuje a nemá snahu se sám urovnávat).

VISION 2N s vysokou odolnosti (IP 67). Kromě vodorovné roviny je možné sklonový laser Vision 2N využít i pro měření roviny skloněné ve dvou na sebe kolmých osách (X, Y) - a to v rozmezí ±10 % plus měření svislé roviny. Kromě toho, že svislou rovinu můžete natáčet, umí tento přístroj dokonce i takovou rovinu naklonit od svislice, opět v rozmezí ±10 %. Hodnoty sklonu v osách X a Y i hodnota náklonu od svislice se vkládají přímo v %.
Velký přehledný displej s logicky uspořádanou klávesnicí umožňuje snadné a intuitivní ovládání všech funkcí.

VISION 2Nintegrovanou maskovací funkci laseru, kdy si můžete vybrat výseč, ve které bude laserový paprsek při rotaci vypnut. Tato funkce slouží k ochraně účastníků silničního provozu a chodce a může zabránit špatnému měření způsobeného odrazem laserové paprsku (např. od skleněné plochy). Laser má také zabudovanou laserovou olovnici, kdy z laseru vychází směrem nahoru laserový paprsek/tečka.

VISION 2N má 5/8" závit pro upevnění na stavební stativ a splňuje prachu/voděodolnost dle normy IP 67. Součástí dodávky je nové 9 kanálové dálkové ovládání FB-V se zabudovaným displejem a přijímač laserového paprsku FR 45.

Dodávaný set obsahuje:

- rotační laser Theis VISION 2N
- přijímač laseru FR 45
- dálkové ovládání FB-V
- nabíječku / zdroj
- dobíjecí NiMH akumulátor
- transportní plastový kufr
- návod v čj
- kalibrační list (na vyžádání, zdarma)

Doplňkové parametry

Kategorie: Rotační lasery
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 3.9 kg
rozsah samourovnání: +/- 5°
přesnost vodorovná: +/- 0.5 mm / 10 m
přesnost svislá: +/- 1 mm / 10 m
pracovní dosah: 30 m
pracovní dosah s přijímačem: 300 m
možnost použít detektor paprsku: ANO
pracovní dosah skenování: 30 m
pracovní dosah dálkového ovládání: 100 m
výkon laseru: < 1 mW
laserová dioda / třída laseru: 635 nm / 2
nastavení sklonu v ose X a Y: +/- 15 %
rychlost rotace: volitelně v krocích 0, 200, 600, 800 a 1000 ot./min
úhel skenování: 10° až 80°
prachu / voděodolnost: IP 67
napájení: dobíjecí NiMH akumulátor + inteligentní nabíječka
doba provozu: 70 hodin
výstup paprsku svisle: ano, olovnice nahoru
funkce TILT: ano
funkce WMS: ano

VISION 2N AUTOSLOPE