Rotační laser VISION 2N + přijímač FR45 + dálkové ovládání FB-V pro vodorovnou a svislou rovinu s digitálním sklonem osy X a Y

Kód: 1575
1 hodnocení
ZDARMAZDARMA 65 669 Kč –12 %
Rotační laser VISION 2N + přijímač FR45 + dálkové ovládání FB-V pro vodorovnou a svislou rovinu s digitálním sklonem osy X a Y
65 669 Kč –12 % 57 499 Kč
Skladem

VISION 2N je profi rotační laser s integrovaným podsvíceným displejem s plně automatickým horizontálním i vertikálním urovnáním (pomocí servomotorů).

Detailní informace

Detailní popis produktu

VISION 2N je profi rotační laser s integrovaným podsvíceným displejem s plně automatickým horizontálním i vertikálním urovnáním (pomocí servomotorů). Měří vodorovnou a svislou rovinu s přesností +/- 5 mm / 100 m s pracovním rozsahem 600 m (s přijímačem FR 45, který je v ceně), Rotační laser má možnost nastavit pomocí tlačítek sklon do +/- 10 % v rovině X i Y a rychlost rotace je nastavitelná v rozmezí 0 - 800 ot. / min. Má zabudovanou funkci TILT (hlídá si výšku, při její změně se znovu nespustí) kombinovanou s funkcí WINDY (neboli VWS = vibration wind security = při slabých otřesech způsobených např. větrem nebo průjezdem automobilu kolem laseru stále rotuje a nemá snahu se sám urovnávat).

VISION 2N s vysokou odolnosti (IP 67). Kromě vodorovné roviny je možné sklonový laser Vision 2N využít i pro měření roviny skloněné ve dvou na sebe kolmých osách (X, Y) - a to v rozmezí ±10 % plus měření svislé roviny. Kromě toho, že svislou rovinu můžete natáčet, umí tento přístroj dokonce i takovou rovinu naklonit od svislice, opět v rozmezí ±10 %. Hodnoty sklonu v osách X a Y i hodnota náklonu od svislice se vkládají přímo v %.
Velký přehledný displej s logicky uspořádanou klávesnicí umožňuje snadné a intuitivní ovládání všech funkcí.

VISION 2Nintegrovanou maskovací funkci laseru, kdy si můžete vybrat výseč, ve které bude laserový paprsek při rotaci vypnut. Tato funkce slouží k ochraně účastníků silničního provozu a chodce a může zabránit špatnému měření způsobeného odrazem laserové paprsku (např. od skleněné plochy). Laser má také zabudovanou laserovou olovnici, kdy z laseru vychází směrem nahoru laserový paprsek/tečka.

VISION 2N má 5/8" závit pro upevnění na stavební stativ a splňuje prachu/voděodolnost dle normy IP 67. Součástí dodávky je nové 9 kanálové dálkové ovládání FB-V se zabudovaným displejem a přijímač laserového paprsku FR 45.

Dodávaný set obsahuje:

- rotační laser Theis VISION 2N
- přijímač laseru FR 45
- dálkové ovládání FB-V
- nabíječku / zdroj
- dobíjecí NiMH akumulátor
- transportní plastový kufr
- návod v čj
- kalibrační list (na vyžádání, zdarma)

Doplňkové parametry

Kategorie: Rotační lasery
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 3.9 kg
rozsah samourovnání: +/- 5°
přesnost vodorovná: +/- 0.5 mm / 10 m
přesnost svislá: +/- 1 mm / 10 m
pracovní dosah: 30 m
pracovní dosah s přijímačem: 300 m
možnost použít detektor paprsku: ANO
pracovní dosah skenování: 30 m
pracovní dosah dálkového ovládání: 100 m
výkon laseru: < 1 mW
laserová dioda / třída laseru: 635 nm / 2
nastavení sklonu v ose X a Y: +/- 15 %
rychlost rotace: volitelně v krocích 0, 200, 600, 800 a 1000 ot./min
úhel skenování: 10° až 80°
prachu / voděodolnost: IP 67
napájení: dobíjecí NiMH akumulátor + inteligentní nabíječka
doba provozu: 70 hodin
výstup paprsku svisle: ano, olovnice nahoru
funkce TILT: ano
funkce WMS: ano

VISION 2N AUTOSLOPE

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení