Laserový nivelační přístroj Ermenrich PRO LV70
Kód: 4062Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti:
- 4D nivelace: 16 zelených čar, 360° rozptyl
- Pracovní vzdálenost – až 30 m, přesnost – ±1,5 mm na každých 5 m
- Standardní šroub s 1/4" závitem pro montáž na držáky, teleskopické tyče a stativy
- Samonivelační funkce s možností náklonu
- Nastavitelný jas projekce a režim blikajících čar
- Pulzní režim pro práci s laserovým přijímačem
- Pohodlné ovládání pomocí dálkového ovladače
Obsah sady:
- Laserový nivelační přístroj
- Dálkové ovládání
- Laserová cílová deska
- Mikrozvedák
- Magnetický držák ve tvaru L
- Kovová deska
- Kabel USB typu C
- 2600 mA h Li-ion baterie – 2 ks
- Měkké pouzdro se zipem
- Návod k použití a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křížové lasery |
|---|---|
| Záruka: | 5 roku |
| EAN: | 5905555026312 |
| Počet vodorovných rovin: | 2 |
| Počet horizontálních rovin: | 2 |
| Horizontální a vertikální rozptyl,: | 360° |
| Přesnost: | ± 1,5 mm/5 m |
| Pracovní vzdálenost: | až 30m |
| Barva laserového paprsku: | zelená |
| Samo nivelační systém: | ano |
| Pracovní rozsah kompenzátoru, °: | 3±1 |
| Zámek kompenzátoru: | ano |
| Funkce náklonu: | ano |
| Pulzní režim: | ano |
| Kompatibilní se stativem: | standardní závit 1/4" |
| ? Napájení: | dálkové ovládání:1ks baterie CR2032 |
| ? nabíjení přes kabel USB typu C: | ano |
| Třída laseru: | 2 |
| Vlnová délka, nm: | 505 - 550 |
| Dálkové ovládání: | ano |
| Pracovní frekvence dálkového ovládání: | 2,4 MHz |
| Rozsah provozní teploty,: | -10 ... +50 °C |
Ermenrich PRO LV70
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)