Laserový nivelační přístroj Ermenrich PRO LV60
Kód: 4050Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti:
- 12 zelených čar ve 3D, vysoce svítivé LED diody
- Horizontální a vertikální rozptyl – plných 360°
- Provozní vzdálenost – až 30 m, dálkově ovládané (včetně dálkového ovládání)
- Vestavěná lithiová dobíjecí baterie, USB port, nabíjení ze sítě
- Tělo odolné vůči prachu a pronikání vody následkem stříknutí, standardní upevnění na stativ
- Kompaktní a ergonomický, váží pouhých 340 gramů
Obsah sady:
- Laserový nivelační přístroj
- Základna stativu
- Laserová cílová deska
- Dálkové ovládání
- Pouzdro
- Držák ve tvaru L
- AC adaptér (USB Type-C)
- Uživatelská příručka a záruční lis
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křížové lasery |
|---|---|
| Záruka: | 5 roku |
| EAN: | 5905555021768 |
| Počet vodorovných rovin: | 1 |
| Horizontální rozptyl, °: | 360 |
| Počet vertikálních rovin: | 2 |
| Vertikální rozptyl, °: | 360 |
| Přesnost: | ± 1,5 mm/5 m |
| Pracovní vzdálenost: | až 30m |
| Barva laserového paprsku: | zelená |
| Samo nivelační systém: | ano |
| Pracovní rozsah kompenzátoru, °: | 4 ± 1 |
| Kompatibilní se stativem: | standardní závit 1/4" |
| ? Napájení: | 4000 mAh vestavěná lithiová baterie |
| Životnost baterií, h: | 6-30 |
| Třída laseru: | 2 |
| Vlnová délka, nm: | 505-550 |
| IP odolnost proti vodě a prachu: | IP 54 |
| Rozsah provozní teploty, °C: | -10...+50 |
Ermenrich PRO LV60
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)