Laserový nivelační přístroj Ermenrich PRO LV50
Kód: 4071Detailní popis produktu
Horizontální a vertikální rozptyl je 360°. Díky dlouhé pracovní vzdálenosti až 30 metrů ním můžete vyznačit pro záplatování podlahy a jejího vyrovnávání, rámování dveří, přenášení vyznačení z podlahy na strop atd. S laserovými LED diodami zařízení generuje celkem 12 čar zelené barvy. Zařízení lze ovládat na dálku pomocí dálkového ovladače.
Laserový nivelační přístroj Ermenrich PRO LV50 je vybaven kompenzátorem, který snižuje vibrace a tím přístroj automaticky vyrovnává laserovou rovinu. Pokud chcete dosáhnout nejvyšší přesnosti, můžete použít cílovou desku (přijímač laserového paprsku), která je součástí sady. Vestavěná lithiová dobíjecí baterie poskytuje dlouhou životnost baterie, zatímco dálkové ovládání je napájeno bateriemi. K dispozici jsou čtyři úrovně jasu laseru, což usnadňuje nastavení optimálního nastavení pro všechny světelné podmínky. Laserový nivelační přístroj je navržen tak, aby fungoval v širokém rozsahu teplot, dokonce i pod bodem mrazu a je odolný proti prachu a postříkání vodou.
Klíčové vlastnosti:
- 12 zelených čar ve 3D
- Horizontální a vertikální rozptyl – plných 360°
- Dlouhá pracovní vzdálenost – až 30 m, dálkové ovládání
- Vestavěná dobíjecí baterie, USB port
- Robustní prachotěsné tělo, možnost montáže na stativ
- Nízká hmotnost 340 gramů, ergonomický design a malé rozměry
Obsah sady:
- Laserový nivelační přístroj
- Základna stativu
- Laserová cílová deska
- Dálkové ovládání
- Pouzdro
- Držák ve tvaru L
- AC adaptér (USB Type-C)
- Uživatelská příručka a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křížové lasery |
|---|---|
| Záruka: | 5 roku |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 5905555021744 |
| Počet vodorovných rovin: | 1 |
| Počet vertikálních rovin: | 2 |
| Horizontální a vertikální rozptyl,: | 360° |
| Přesnost: | ± 1,5 mm/5 m |
| Pracovní vzdálenost: | až 30 m |
| Barva laserového paprsku: | zelená |
| Samo nivelační systém: | ano |
| Pulzní režim: | ano |
| ? Napájení: | dálkové ovládání: 2 baterie CR2016 |
| Regulace jasu: | ano |
| Indikátor vybité baterie: | ano |
| Životnost baterií, h: | 6-30h |
| Třída laseru: | 2 |
| Vlnová délka: | 505 - 550nm |
| Provozní vzdálenost dálk. ovlád.: | 80–100m (na volném prostranství) |
| IP odolnost proti vodě a prachu: | IP 54 |
Ermenrich PRO LV50
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)