Laserový nivelační přístroj Ermenrich PLUS LV30
Kód: 4077Detailní popis produktu
Laserový nivelační přístroj Ermenrich PLUS LV30 je užitečným nástrojem pro stavební, projekční, opravárenské a zeměměřičské práce. Tento výrobek je vysoce univerzální, vhodný pro použití v různých prostředích - od velkých stavenišť až po byty. Nivelační přístroj vytváří jednu vodorovnou rovinu s 360° rozptylem a jednu svislou čáru. Jas zeleného paprsku má 4 úrovně.
Nivelační přístroj se vyrovnává automaticky: pokud je náklon větší než 4°, přístroj vás na to upozorní blikáním čar. Světelný alarm lze vypnout, pokud potřebujete vykreslit nakloněnou čáru. Chcete-li vypnout světelná upozornění, uzamkněte kompenzátor. Uzamčení kompenzátoru je také nezbytné při přepravě nebo skladování, aby nedošlo k náhodnému poškození.
Přístroj lze přepnout do pulzního režimu pro použití ve spojení s laserovým přijímačem (není součástí dodávky). Přijímač zlepšuje viditelnost čar v náročných podmínkách a na větší vzdálenosti. Bez přijímače je maximální provozní dosah nivelačního přístroje 30 metrů.
Nivelační přístroj je spolehlivě chráněn před vnějšími vlivy: vlhkostí, prachovými částicemi a náhodným poškozením. Vydrží i pády z malých výšek. Přístroj je napájen prostřednictvím dobíjecí baterie. Výdrž baterie závisí na použitých režimech a úrovni jasu: minimálně – 14 hodin, maximálně – 25 hodin. Součástí sady je držák ve tvaru písmene L s magnety.
Klíčové vlastnosti:
- 5 zelených čar: 360° horizontální rozptyl a jedna čára ve vertikální rovině
- Pracovní dosah je 30 metrů a lze jej zvýšit použitím přijímače (zakoupeného samostatně)
- Automatická nivelace (světelný alarm) při náklonu větším než 4°
- Pulzní režim, režim nakloněné čáry, funkce uzamčení kompenzátoru
- Ochrana proti pádu, vlhkosti a prachu
- Napájení prostřednictvím dobíjecí baterie
Obsah sady:
- Laserový nivelační přístroj
- Kufřík
- Magnetický držák ve tvaru L
- Kabel USB typu C
- Návod k použití a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křížové lasery |
|---|---|
| Záruka: | 5 roku |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5905555024226 |
| Barva laserového paprsku: | zelená |
| Funkce náklonu: | ano |
| Horizontální rozptyl, °: | 360 |
| napájení: | vestavěná 4400 mAh, 3,7 V lithiová baterie, nabíjení ze sítě prostřednictvím kabelu USB typu C (kabel je součástí dodávky) |
| Odolné vůči nárazům: | ano |
| Počet vertikálních rovin: | 1 |
| Pracovní rozsah kompenzátoru, °: | 4 ± 1 |
| Pracovní vzdálenost: | až 30 m |
| Přesnost: | ± 1,5 mm/5 m |
| Pulzní režim: | ano |
| Rozsah provozní teploty, °C: | -10...+50 |
| Vlnová délka, nm: | 505–550 |
| Zámek kompenzátoru: | ano |
| Životnost baterií, h: | 14-35 |
Ermenrich PLUS LV30
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)