Laserový nivelační přístroj Ermenrich PLUS LN40
Kód: 4074Detailní popis produktu
Samo nivelační laserový přístroj Ermenrich PLUS LN40 na stavbu. Vodorovná rovina má rozptyl 360° a zařízení promítá jednu svislou čáru navíc. Tato kombinace umožňuje vyrovnat stěny a podlahy, instalovat inženýrské sítě, podlahové krytiny a provádět mnoho dalších úkolů. Kompenzátor automaticky vyrovnává laserové paprsky a v kombinaci s nízkou chybou měření zajišťuje vysokou úroveň přesnosti.
V případě potřeby lze vodováhu namontovat na 1/4" stativ. V závislosti na zvolené úrovni jasu poskytuje vestavěná lithiová dobíjecí baterie 6–9 hodin provozu na baterii. K dispozici jsou celkem čtyři úrovně jasu. Zařízení je odolné proti prachu, postříkání vodou a odolné vůči vysokým i nízkým teplotám.
Klíčové vlastnosti:
- Pět zelených čar: čtyři vodorovné a jedna svislá
- Horizontální rozptyl – celých 360°
- Kompenzace vibrací laseru, pracovní vzdálenost laseru – 30 metrů
- Vhodné pro montáž na stativ, magnetický držák
- Vestavěná lithiová dobíjecí baterie, kterou lze dobíjet pomocí síťového zdroje (USB adaptér je součástí dodávky)
Obsah sady:
- Laserový nivelační přístroj
- Pouzdro
- Držák ve tvaru L
- AC adaptér (USB Type-C)
- Uživatelská příručka a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křížové lasery |
|---|---|
| Záruka: | 5 roku |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5905555023540 |
| Barva laserového paprsku: | zelená |
| Horizontální rozptyl, °: | 360 |
| Kompatibilní se stativem: | standardní závit 1/4" |
| napájení: | 2000 mAh vestavěná lithiová dobíjecí baterie, nabíjení z napájecího zdroje přes USB Type-C (adaptér součástí) |
| Počet vertikálních rovin: | 1 |
| Počet vodorovných rovin: | 1 |
| Pracovní rozsah kompenzátoru, °: | 4 ± 1 |
| Přesnost: | ± 1,5 mm/5 m |
| Pulzní režim: | ano |
| Rozsah provozní teploty, °C: | -10...+50 |
| Vlnová délka, nm: | 505–550 |
| Životnost baterií, h: | 6-9 |
Ermenrich PLUS LN40
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)