Křížový laser ADA LaserTANK 4-360 Ultimate Green

Kód: 3875
Novinka
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA 9 900 Kč –8 %
Křížový laser ADA LaserTANK 4 360 Basic Green
9 900 Kč –8 % 9 100 Kč 7 520,66 Kč bez DPH
skladem

ADA LaserTANK 4-360 GREEN Ultimate Edition – je profesionální liniový laser ADA Instruments, který promítá čtyři 360° linie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ADA LaserTANK 4-360 GREEN:

Horní a spodní vodorovné čáry
Dvě horizontální linie jsou hlavní výhodou ADA LaserTANK 4-360 GREEN. Horní linie je určená pro označení pod stropem a spodní linie pro provoz v blízkosti podlahy. Je tak dosaženo maximální přesnosti – čím blíže je čára k povrchu, tím přesnější je značka. Spodní vodorovná čára je užitečná pro vyrovnání potěru, pokládku různých podlahových krytin.

Robustní a ochranný kryt
Pouzdro ADA LaserTANK 4-360 GREEN je ze všech stran chráněno silnou vrstvou pryže. Uvnitř jsou použity materiály, které dokonale odolávají vnějším vlivům, otřesům při pádech.

Jasně zelené paprsky
Zelený paprsek profesionálního čárového laseru ADA LaserTANK 4-360 GREEN je ideální pro laserové značení v jasném světle. Zelená laserová čára poskytuje nejlepší viditelnost ve srovnání s červeným paprskem za stejných pracovních podmínek.

Pohodlné laserové značení svislými čarami
Protínající se laserové paprsky v úhlu 90º od sebe při zapnutí vertikálních čar. Velmi pohodlné při vyrovnávání stěn a úhlů mezi stěnami. Laserové linky lze vypínat jednotlivě a ponechat pouze ty, které jsou pro operaci nezbytné.

Pohodlná ovládací tlačítka
ADA LaserTANK 4-360 GREEN má uživatelsky přívětivá ovládací tlačítka. Díky tomu je ovládání zařízení pohodlné.

Přesná samonivelace
Automatická samonivelace. ADA LaserTANK 4-360 GREEN se vyznačuje vysokou přesností – chyba je pouhých 0,3 mm/m.

Výkonná Li-On baterie

ADA LaserTANK 4-360 GREEN je napájen z Li-On baterie s kapacitou 7800 mA. Vysoká kapacita výrazně prodlužuje nepřetržitou pracovní dobu ve srovnání s běžnými čárovými lasery. USB Type-C konektor pro nabíjení baterie.

Dálkové ovládání
Zapínání a vypínání je zajištěno jak tlačítky, tak dálkovým ovladačem. Pro úsporu energie baterie lze pracovní linky vypnout a zapnout společným tlačítkem na dálkovém ovladači. Režim paměti uloží zvolenou kombinaci. Ergonomický spínač má originální design, který usnadňuje jeho odemykání při práci i v rukavicích.

Možnosti uchycení
ADA LaserTANK 4-360 GREEN lze připevnit na nástěnný držák nebo stativ pomocí závitu 1/4". Jeden závit je umístěn na horní straně nástroje, druhý - na spodní. Nástroj lze umístit na stativ nebo univerzální držák.

Režim náklonu
V tomto režimu můžete zařízení naklonit do libovolného úhlu. Stačí zafixovat kyvadlo a stisknout tlačítko režimu. Laserové paprsky budou promítány s potřebným sklonem. Taková funkce bude užitečná například při instalaci zábradlí schodiště nebo při označování stropů pod úhlem, například v podkroví.

Režim detektoru
Režim detektoru použijte při provozu venku za jasného světla. Pracovní dosah se zvyšuje ze 40 na 70 m.

ADA BASE (MAGNETIC LIFT + WALL BRACKET) je univerzální držák s mikrozdvihem pro laserovou vodorovnou montáž na jakýkoli povrch a výšku. Skládá se ze dvou částí: ADA MAGNETIC LIFT (magnetický držák s mikrozdvihem pro čárové lasery) a ADA WALL BRACKET (rychlosvorka se záchytnou velikostí do 55 mm. pro čárové lasery, které jsou nasazeny na MAGNETIC LIFT).

Teleskopický stativ
Lehký skládací hliníkový stativ s výsuvným sloupkem pro nastavení výšky od 35 do 110 cm. Díky zvedací části je možné nastavit výšku v rozsahu 25 cm. Stativ umožňuje nastavit čárový laser do požadované výšky kdekoli.

Odolné plastové pouzdro
Pouzdro je vyztuženo žebry a snadno odolá nárazům, pádům a různému hmotnostnímu zatížení.

Balení obashuje: ADA LaserTANK 4-360 GREEN, transportní pouzdro, Li-On baterie, nabíječka, kabel USB typu C, dálkové ovládání, magnetický držák, nástenný držák, teleskopický stativ, laserový terč, návod k obsluze.

Technické parametry:
- Linie: 2H (360°) / 2V (360°)
- Přesnost  3mm / 10m ( 0,3mm/m )
- Pracovní dosah s/bez přijímačem: 70/40 m ( v závislosti na světelných podmínkách )
- Samourovnávací
- Rozpětí samourovnání +/- 4 °
- Viditelná laserová dioda: třída 2, 515 nm, < 1 mW
- Napájení Li-ion baterie 3,7V / nabíječka 5V
- Závit: 2x1/4"
- Rozměry 132 x 123 x 100 mm
- Ochrana proti prachu/vodě: IP 54
- Provozní teplota: -10 °C +50 °C
- Hmotnost (s bateriemi): 0,73 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Křížové lasery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.73 kg

ADA LaserTANK 4-360 Ultimate Green