Laserový měřič Ermenrich PRO LR200 s fotoaparátem
Kód: 4065Detailní popis produktu
Laserový měřič Ermenrich PRO LR200 se ovládá pomocí tlačítek na předním panelu: tlačítka jsou intuitivní a snadno nahmatatelná i v rukavicích. Můžete si vybrat měřený parametr (vzdálenost, úhel, objem, plocha) a jednotky měření (metry, stopy, palce). K dispozici je režim jednotlivého měření a režim skenování. Měření lze provádět pomocí mezilehlých bodů s využitím Pythagorovy věty a jednoduchých matematických výpočtů. Na výběr jsou čtyři referenční body: přední hrana, zadní hrana, střed nebo zasouvací kolík. Výsledky měření lze uložit do paměti přístroje: k dispozici je 30 skupin měření.
Přístroj lze používat se stativem, který poskytuje dodatečnou stabilitu a všestrannost. Přístroj je vybaven držákem s 1/4" závitem a součástí dodávky je stolní stativ. Při bezpečném upevnění na stativu poskytuje přístroj přesnější výsledky měření, protože nedochází k vibracím způsobeným přirozeným pohybem ruky.
Přístroj je vybaven dobíjecí baterií. Může být napájen také bateriemi AAA, protože velikost přihrádky na baterie umožňuje obě možnosti. Funkce automatického vypnutí výrazně snižuje spotřebu energie v pohotovostním režimu. Přístroj se zcela vypne po 3 minutách nečinnosti a laserový paprsek se vypne po 30 sekundách. Přístroj není odolný proti vlhkosti ani vodě, ale snese prašné podmínky na staveništích.
Klíčové vlastnosti:
- Maximální rozsah měření: 200 m
- Měří vzdálenost, úhel, plochu a objem; provádí výpočty pomocí vzorců; nabízí výběr ze čtyř referenčních bodů
- Digitální hledáček zvyšuje vizuální přehlednost procesu měření a minimalizuje počet nesprávných měření
- Měření se provádí v režimu jednotlivého měření nebo v režimu skenování
- Přístroj může pracovat na dobíjecí baterii nebo na standardní baterie
- Montáž na stativ zvyšuje přesnost měření; stolní stativ je již součástí základní sady
Obsah sady:
- Laserový měřič
- Stolní stativ
- Řemínek na ruku
- Baterie
- Nabíjecí kabel USB
- Kufřík
- Návod k použití a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dálkoměry |
|---|---|
| Záruka: | 5 roku |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 5905555024271 |
| Režim skenování: | ano |
| Režim jednotlivého měření vzdálenosti: | ano |
| Rozsah měření: | 0,5–200 m |
| Jednotky měření: | metry, palce, stopy |
| Přesnost měření: | ±2 mm |
| Rozlišení: | 1 mm |
| Hledáček: | digitální (fotoaparát) |
| Laserový značkovač: | 505–670 nm, <1 mW, třída 2 |
| Barva laserového paprsku: | červená |
| Měření úhlů: | ano |
| Rozsah měření úhlů: | 0 - 90° |
| Měření plochy: | ano |
| Měření objemu: | ano |
| Funkce Pythagorovy věty: | ano |
| Vertikální měření: | ano |
| Sčítání a odčítání: | ano |
| Referenční bod: | ano |
| Automatické vypnutí laseru: | 30 sekund / 3 minuty |
| Specifikace vodotěsnosti: | IP 40 |
| Adaptér na stativ: | standardní závit 1/4" |
Ermenrich PRO LR200
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)