Laserový dálkoměr Leica, Disto X4 + brýle

Kód: 1584
11 hodnocení
ZDARMAZDARMA
Laserový dálkoměr Leica, Disto X4 + brýle
10 490 Kč 8 669,42 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Laserový dálkoměr Disto X4 z nové řady odolných a spolehlivých dálkoměrů pro venkovní měření i pro zaměřování interiérů s dosahem 150m a přesností +/- 1 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laserový dálkoměr Disto X4 Bluetooth® Smart 4.0  umožňuje přenést délky i vypočtené výsledky přímo do aplikace pro Apple nebo Android. Komunikace funguje také s počítači Windows, které mají Bluetooth 4.0 nebo Smart Ready.

Zdarma je k dispozici aplikace Leica DISTO plan. V tabletu nebo ve svém smartphonu vytvoříte náčrtek místnosti nebo jiného objektu a k jednotlivým čarám přenášíte naměřené hodnoty. Měřítko čar se automaticky upravuje podle změřených hodnot. Můžete také naměřené hodnoty přenést do fotografie, kterou jste pořídili iPhonem. Takto vytvořený náčrtek nebo upravenou fotografii pak můžete rovnou poslat e-mailem.

Nová funkce Smart Room - rychle vytvoříte přesný půdodorys místnosti tak, že postupně měříte rozměry místnosti, které se automaticky přenášejí do aplikace a automaticky se kreslí plán. Výsledkem je půdorys místnosti společně s jejími rozměry (délky, plocha, úhly).

S adaptérem DST360 změníte dálkoměr na jednoduchou "totální stanici". Nejen, že změříte z jednoho místa všechny nepřístupné délky a úhly, ale můžete měřit ve 3D - určují se XYZ souřadnice bodů, změřené body uložíte jako DXF soubor a můžete následně nahrát přímo do CAD programu.

Odolnost podle IP65 - dálkoměr můžete umýt i pod tekoucí vodou a je zcela prachuvzdorny. Obstojí i testu pádu ze 2 metrů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dálkoměry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.19 kg
přesnost: +/- 1 mm
dosah: 150 m
zabudovaný digitální hledáček: (4x ZOOM)
sklonoměr s neomezeným rozsahem: 360°
měření pravoúhlosti rohů místností: ano
kontinuální měření: vhodné pro stanovení např. roztečí bodů
sčítání / odčítání jednotlivých měření: ano
výpočet plochy: délku jedné strany lze sečíst i z několika měření
sčítání / odčítání ploch: ano
výpočet kubatury: délku jedné strany lze sečíst i z několika měření
nepřímé měření pomocí Pythagorovy věty: ano
pracho/voděodolnost: IP65

Leica Disto X4

Leica Disto X4