Laserový dálkoměr Leica, Disto X3 + brýle

Kód: 1590
9 hodnocení
ZDARMAZDARMA
Laserový dálkoměr Leica, Disto X3 + brýle
8 220 Kč 6 793,39 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Laserový dálkoměr Leica Disto X3 s dosahem 150m a přesností +/- 1 mm. Má zabudovaný Bluetooth i sklonoměr s neomezeným rozsahem 360°. Odolný proti tekoucí vodě a prachu (IP65).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky Bluetooth® Smart 4.0  je možné délky i vypočtené výsledky přímo přenést do aplikace pro Apple nebo Android. Komunikace funguje také s počítači Windows, které mají Bluetooth 4.0 nebo Smart Ready.

Zdarma je k dispozici aplikace Leica DISTO plan. V tabletu nebo ve svém smartphonu vytvoříte náčrtek místnosti nebo jiného objektu a k jednotlivým čarám přenášíte naměřené hodnoty. Měřítko čar se se automaticky upravuje podle změřených hodnot. Můžete také naměřené hodnoty přenést do fotografie, kterou jste pořídili iPhonem. Takto vytvořený náčrtek nebo upravenou fotografii pak můžete rovnou poslat e-mailem.

Funkce Smart Room - rychle vytvoříte přesný půdodorys místnosti tak, že postupně měříte rozměry místnosti, které se automaticky přenášejí do aplikace a automaticky se kreslí plán. Výsledkem je půdorys místnosti společně s jejími rozměry (délky, plocha, úhly).

S adaptérem DST360 změníte dálkoměr na jednoduchou "totální stanici". Nejen, že změříte z jednoho místa všechny nepřístupné délky a úhly, ale můžete měřit ve 3D - určují se XYZ souřadnice bodů, změřené body uložíte jako DXF soubor a můžete následně nahrát přímo do CAD programu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dálkoměry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.185 kg
přesnost: +/- 1 mm
dosah: 150 m
minimální záměra: 5 cm
měření minimální a maximální vzdálenosti: např. měření diagonál
senzor sklonu: 360°
měření pravoúhlosti rohů místností: ano
kontinuální měření: (vhodné pro stanovení např. roztečí bodů)
sčítání / odčítání jednotlivých měření: ano
výpočet plochy: (délku jedné strany lze sečíst i z několika měření)
sčítání / odčítání ploch: ano
výpočet kubatury: (délku jedné strany lze sečíst i z několika měření)
nepřímé měření pomocí Pythagorovy věty: ano
pracho/voděodolnost : IP65

Leica Disto X3