Laserový dálkoměr Leica Disto D810 touch + brýle

Kód: 390
6 hodnocení
ZDARMAZDARMA 19 990 Kč –2 %
Laserový dálkoměr Leica Disto D810 touch + brýle
19 990 Kč –2 % 19 550 Kč 16 157,02 Kč bez DPH
Skladem

Laserový dálkoměr se snadným ovládáním s pomocí dotykového displeje, bluetooth.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Laserový měřič vzdálenosti s dotykovým displejem, fotoaparátem, BLUETOOTH a barevným digitálním hledáčkem, sklonoměr 360°, spousta výpočetních funkcí. Umí měřit rozměry přímo z pořízené fotografie. Má také zabudovaný kompas. 
Ruční laserový dálkoměr jako první na světě umožňuje měřit délky přímo z pořízené fotografie. Má dotykový displej, vestavěný fotoaparát, BLUETOOTH komunikací pro přenos dat, dosah 200m, přesnost +/- 1,0mm, barevný digitální hledáček, sklonoměr 360° a spoustu výpočetních funkcí.

Určení délek přímo z pořízené fotografie
Nenajdete snadnější způsob, jak určit šířku, výšku, plochu nebo i průměr objektu (průměr věže...). Stačí jedno měření kolmo na objekt a vše je hotovo. Potom pouze požadovaný rozměr označíte pomocí dvou šipek na fotografii a na displeji se objeví změřený rozměr.

Zabudovaný fotoaparát
Můžete pořídit fotografii nebo sejmout údaje na displeji (screenshot), fotografie nahrajete do počítače pomocí USB jako jpg soubory, a tak zdokumentujete své měření. Tak nemůžete informace o změřených bodech ztratit.

Dotykový displej
Rychlé a intuitivní ovládání. Všechny funkce jednoduše zvládnete pomocí běžných gest prsty. Přes dotykový displej lze provést i měření.

360° snímač sklonu
DISTO D810 touch má velmi přesný 360º sklonoměr (přesnost +/- 0,1°). Kombinace úhlu a měření délky vám umožňuje určit vzdálenosti, kde konvenční metody selhávají. Horizontální vzdálenost může být určena rychle i za překážku, snadno a rychle určíte také výšku stromu či převýšení dvou nepřístupných bodů.

Digitální hledáček
Díky digitálnímu hledáčku, jeho 4x zvětšení a vysokému rozlišení barevné zobrazovací jednotky 3,2" můžete změřit velkou vzdálenost rychle a snadno. Vždy vidíte váš cílový bod velmi jasně a přesně.

BLUETOOTH Smart®
Leica DISTO D510 má rozhraní Bluetooth smart 4.0, díky kterému můžete změřené hodnoty okamžitě posílat do zařízení Apple iOS (iPhone, iPad, iPad mini nebo iPod touch) nebo Android (od verze 4.3). Komunikace funguje také s počítači, které mají Windows 8,  Bluetoth 4.0 nebo Smart Ready.

Rozsah dodávky:
Pouzdro
Řemínek na ruku
Nabíječka
Manuál
Software pro přenos

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dálkoměry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.238 kg
hmotnost: 238 g
rozsah měření: 0,05 až 200 m
náklon: 360°
rozměry: 164 x 61 x 31 mm
přesnost měření: ± 1 mm
napájení: Li-Ion baterie
kapacita baterií : 4000 měření
stativový závit: 1/4 "
třída ochrany proti prachu/vodě: IP54

Leica Disto D810

Leica Disto D810