WiFi datalogger teploty a vlhkosti Saveris 2 - H1

Kód: 978
2 hodnocení
ZDARMAZDARMA
testo Saveris2 H1 EU front prl
8 888 Kč
do týdne

WiFi datalogger testo Saveris 2 – H1 je moderní přístroj pro zaznamenání teploty a vlhkosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní paramtery WiFi datalogger testo Saveris 2 – H1

Monitorovací systém testo Saveris 2 je snadné, flexibilní a spolehlivé řešení pro sledování teploty a vlhkosti ve Vašich chladírnách, skladech či pracovištích. Systém se skládá z alespoň jednoho WiFi záznamníku testo Saveris 2 a bezplatného přístupu ke službě Testo Cloud. WiFi záznamník testo Saveris 2 H1 ukládá všechny naměřené hodnoty a následně je přeposílá pomocí WLAN sítě do Testo Cloudu. V neposlední řadě je také možné nastavit hraniční hodnoty, při jejichž překročení je Vám pomocí emailu nebo SMS zprávy (volitelně) odesláno upozornění o jejich překročení.

Instalace, vyčtení a analýza WiFi záznamníků testo Saveris 2

WiFi záznamník testo Saveris 2 H1 je možné instalovat bez předchozích znalostí (není zapotřebí žádná instalace softwaru). Pro uvedení záznamníku do provozu a také pro vyhodnocení a analýzu naměřených dat je Vám zcela bezplatně k dispozici licenční balíček „Basic“ služby Testo Cloud (po nutné - bezplatné - registraci na www.saveris.net). Vaše naměřené hodnoty můžete poté zobrazit kdykoliv a kdekoliv, za pomoci Vašeho chytrého telefonu / tabletu nebo PC s připojením k internetu. Díky dostupnému prostředí API je také možnost vyexportovat data pro další použití.

Vlastnosti WiFi záznamníku testo Saveris 2 H1

Na displeji záznamníku jsou viditelně zobrazeny aktuálně naměřené hodnoty, alarmy a zbývající kapacita baterií. Standardní (AA) baterie mají životnost cca 24 měsíců a uživatel je může kdykoliv sám jednoduše vyměnit. Interní paměť záznamníku má kapacitu 2x 10000 naměřených hodnot (oddělená paměť pro hodnoty teploty a vlhkosti). Záznamník má třídu krytí IP30.

 

Rozsah dodávky

  • WiFi záznamník testo Saveris 2 H1
  • Bezplatný přístup ke službě Testo Cloud
  • Kabel Micro-USB
  • Držák na stěnu, vč. zámku
  • Baterie (4x AA AlMn)
  • Krátký návod k obsluze
  • Výstupní protokol z výroby*

Doplňkové parametry

Kategorie: Teploměry
Záruka: 2 roky
Interval měření: 5 s až 24 hod.
? Napájení: 4 x AA AlMn (alkalické)
Paměť: 10 000 naměřených hodnot
Typ sondy/senzoru: NTC, kapacitní senzor vlhkosti
Měřicí rozsah: 0 až 100 %RV
Přesnost: +-2 %RV
Rozlišení: 0,1 %RV