Rotační laser FL 150H-G pro vodorovnou rovinu a digitální sklon v ose X a Y

Kód: 1095
3 hodnocení
ZdarmaZdarma
FL150H G
33 889 Kč
Skladem

FL 150H-G je rotační laser pro vodorovnou rovinu a sklony v osách X a Y s dosahem až 600 m,

Detailní informace

Detailní popis produktu

FL 150H-G má vysoký výkon a snadné ovládání (pouze 2 tlačítka na přístroji, vše se nastavuje pomocí dálkového ovládání s displejem). Při jeho výrobě byly použity nejnovější technologické postupy pro dosaženíí teplotní stability jednotlivých dílů s cílem zcela eleminovat možné nepřesnosti při nastavování sklonu. má integrovanou vyspělou Li-Ion technologii, která nabízí minimální vybíjení akumulátoru při vypnutí přístroje a žádný paměťový efekt při jeho dobíjení. Jsou zde integrovány funkce TILT (hlídání nastavené výšky vytyčované roviny) a WMS (omezení vlivu různých vibrací na přesnost přístroje).

FL 150H-G je vybaven přehledným podsvíceným displejem, na kterém lze snadno nastavit požadovaný sklon v ose X nebo Y až do +/- 10 %. Současný sklon v obou osách lze nastavit v rozmezí +/- 13,98 % (+/- 6,99 % v ose X a současně +/- 6,99 % v ose Y). Přístroj lze pomocí tlačítka SLEEP na dálkovém ovládání uspat (např. při přestávce na jídlo) a poté opět zprovoznit s tím, že nastavený sklon zůstane zachován. Při vypnutí přístroje tlačítkem na jeho těle dojde k vynulování předtím nastaveného sklonu.

 

Dodávka obsahuje:
Součástí dodávky je také dvoukanálové dálkové ovládání s displejem, inteligentní nabíječka, autonabíječka, pouzdro na alkalické baterie (může nahradit vybitý akumulátor), přijímač laserového paprsku FR 45 nebo FR 77-MM (volitelně) a plastový transportní kufr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rotační lasery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.2 kg
samourovnávací: do +/- 6°
přesnost vodorovná: +/- 0.5 mm / 10 m
pracovní dosah s přijímačem FR 45: 600 m
pracovní dosah s přijímačem FR 77-MM: 300 m
počet bodů : bod nahoru (svislá olovnice)
rychlost rotace: 600 ot./min.
laserová dioda / třída laseru: 635 nm / 3R
nastavení sklonu v ose X: -10 % až +10 %
nastavení sklonu v ose Y: -10 % až +10 %
nastavení sklonu v obou osách současně: -6.99 % až +6.99 %
funkce WMS: ano
funkce TILT: ano
doba provozu: 30 hodin
napájení: Li-Ion
prachu / voděodolnost: IP 65