Detektor plynu testo - Gas detector

Kód: 2414
3 hodnocení
ZDARMAZDARMA
testo gas detector prl
31 999 Kč
do týdne

Robustní detektor plynu od firmy Testo je vícerozsahový přístroj pro vyhledávání přítomnosti plynu pro metan, propan a vodík. Je vybaven displejem, na kterém můžete přímo odečítat hodnoty v ppm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S detektorem plynu od firmy Testo máte měřicí přístroj, se kterým můžete zjišťovat přítomnost jak metanu, propanu, tak také vodíku.

Koncentrace plynu se měří polovodičovým senzorem v rozsahu ppm a je na displeji zobrazována s rozlišením 1 ppm. Při své práci se spolehněte na funkci alarmu: při přiblížení se spodní hranici nebezpečí výbuchu vydává detektor akustické signály. Jakmile je dosaženo meze výbušnosti, uslyšíte dlouhý tón a budete také informování pomocí zobrazení na displeji.

Díky možnosti flexibilního prodloužení sondy je možné s detektorem plynu provádět rychle a snadno kontrolu na těžko přístupných místech.

 

Rozsah dodávky

Detektor plynu testo včetně flexibilního prodloužení sondy, akumulátoru a síťového zdroje pro provoz ze sítě a nabíjení akumulátoru a výstupního protokolu z výroby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plynoměry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.32 kg
Methan:
Měřicí rozsah: 10 do 999 ppm 0.1 do 1.9 vol.%
Rozlišení: 1 ppm / 0.1 vol.%
Propan:
Měření vodíku:
Hlavní technická data:
Doba odezvy: t90 2 - 3 s
Rozměry: 190 x 40 x 28 mm
Čas ohřátí: 40 s
Typ baterie: Akumulátor NiMH
Životnost baterie: > 8 h
Typ displeje: ppm displej

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení