Digitální nivelační přístroj GeoMax ZDL700 sada - stativ, lať

Kód: 480
2 hodnocení
ZDARMAZDARMA 43 500 Kč –20 %
Digitální nivelační přístroj GeoMax ZDL700 sada - stativ, lať
43 500 Kč –20 % 34 599 Kč
do týdne

Geomax ZDL700 digitální nivelační přístroj pro geodézii a stavebnictví. Jedná se o zákazníky velmi oblíbený nivelační přístroj.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost GEOMAX patří společně s firmou Leica do koncernu Hexagon, proto jsou v přístrojích GEOMAX použité ověřené technologie, dobře známý software a příslušenství plně kompatibilní s přístroji značky Leica.

Rychlý, snadný a bezchybný
Super rychlé měření o rychlosti méně než 3 sek. v kombinaci s one-push ovládáním a ukládáním umožňuje rychlejší a konfortnější obsluhu. Digitální čtení v kombinaci s vnitřní pamětí, aby byly chyby z čtení a chyby obsluhy minulostí.
 
Přesný
Rozsáhlé terénní testy ověřili vynikající přesnost ZDL700: 0,7 mm střední kilometrovou chybu. Tím se ZDL700 řadí k ideálním přístrojům nejen pro technickou a přesnou nivelaci, ale také pro měření posunů a přesné zaměření.
 
Velká kapacita vnitřní paměti
Pro další zvýšení výkonu nabízí paměť až pro 2.000 bodů integrována do ZDL700. Funkcemi, jako je možnost přepínání mezi manuálním a automatickým číslováním bodů se zvýší nejen vaše rychlost, ale také vám umožní kontrolovat svou práci za chodu.
 
Bezproblémová Dataflow
Údaje zaznamenané na staveništi lze jednoduše stáhnout připojením ZDL700 k PC nebo notebooku. Bezproblémové stahování dat z terénu do kanceláře je zaručeno. 
 

Měřicí programy:
Měření výšky a vzdálenosti, měření s ukládáním dat, výškové rozdíly, kontrola přístroje, převrácená lať. Softwar kompletně v češtině.

Dodávka obsahuje:
- nivelační přístroj
- baterie 
- transportní kufřík
- návod na cd v českém jazyce
- stavební stativ FS 20 a nivelační lať s čárovým kódem 5m

Doplňkové parametry

Kategorie: Nivelační sady
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
zvětšení: 24x
přesnost měření: +/- 0,7mm/km
dosah elekt. měř. délek: 2 - 100m
měřící čas: pod 3 sec.
kompenzátor : magneticky tlumený
rozsah kompenzátoru: +/- 10´
napájení : 4 x AA baterie

Digitální nivelační přístroj GeoMax ZDL700