Vyhledávač vedení Geomax Ezicat i500 + generátor + kleště

Kód: 3305
2 hodnocení
ZDARMAZDARMA
Ezicat i500 +generator a kleste
48 889 Kč 40 404,13 Kč bez DPH
do týdne

Detektor sítí a podzemních vedení EZiCAT i500 s  výkonným generátorem signálu EZiTEX t100.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Pomocí detektoru EZiCAT i500 dokážete lokalizovat telekomunikační, televizní, elektrické vedení a s příslušenstvím i plastové a kameninové potrubí. Lokalizace funguje jednoduše - při přechodu nad vedením přístroj vydá výrazný zvukový signál.
 
Hloubka služby Indikace
Při použití ve spojení s EZiTRACE nebo Sondou IN 8. Operátoři mohou určit hloubku a polohu kabelů. EZiTRACE poskytuje jasnou výhodu při provádění průzkumů terénu.
 
EZiCAT Inteligentní funkce:
Jednoduché použití, které vyžadují minimální školení uživatelů.
Automaticky vyhledá energie nebo rozhlasové signály.
Zóna ohrožení
Funkce hazardní zóna poskytuje další varování do těsné blízkosti inženýrských sítí, varování uživatelům bezprostřední nebezpečí.
Služba Ukazatel
Ikonu klíče zobrazí i po 12 měsících.
Vysoce viditelné digitální LCD displej. Vestavěný světelný senzor, který obsahuje automatické podsvícení v tmavých podmínkách.
Robustní, lehký design
 
Další informace
Duální režim aktivní trasování pro on-site flexibilitu
Ovládací prvky: zapnutí / vypnutí, režim vyberte, 'i-tlačítko' Informace a vyberte zobrazení. Frekvence: 50/60 Hz Napájení, rádio 15-60 kHz, generátory 8 a 33 kHz. Hloubkový dosah: Power / generátor 3 m, 2 m Rádio
Odolný proti prachu a vodě IP54
 

Generátor signálu EZiTEX t100 je určen pro vyhledávání inženýrských sítí, které samy o sobě neemitují žádný lokátorem (hledačkou) zachytitelný signál. Po připojení generátoru s výkonem 1W k vedení se generuje signál frekvence 8 kHz nebo 33 kHz, který pak prochází vlastním podzemnim vedením. Emitovaný signál vyvolává sekundární elektromagnetické záření nepřístupného vodiče, které je pak detekovatelné lokátorem (hledačkou inženýrských sítí).

Generátor signálu EZiTEX a detektor EZiCAT spolu vytvářejí výkonnou sestavu pro rychlé a spolehlivé vyhledávání a trasování inženýrských sítí. Propojení mezi generátorem signálu (anglicky signal generator) a vodičem lze dosáhnout buď přímým napojením generátoru na takové vedení pomocí vodiče a svorky nebo prostřednictvím signálních kleští, které daný vodič nebo potrubí kruhového průřezu svými čelistmi obejmou. Generátor EZiTRACE umí navíc vysílat i takový signál, který ve skrytém vedení indukuje elektromagnetické vlnění bez nutnosti se na vodič či potrubí přímo připojit.

Generátor signálu EZiTEX t100 obsahuje:
generátor signálu EZiTEX t100
sadu kabelů pro připojení k vedení
uzemňovací kolík
návody k obsluze

Sada EZiCAT i500 se dodává v následující sestavě:

• hledačka EZiCAT i500
• generátor signálu EZiTEX t100
• návod k obsluze
• uzemňovací kolík
 

Signální kleště nebo chcete-li indukční kleště jsou určeny pro součinnost s generátorem signálů. V místech, ve kterých není možné připojit kabel se svorkou kabel přímo nebo z důvodu nebezpečí úrazu elektrickým proudem, se kabel připojí konektrorem přímo do generátoru a kruhové signální kleště na druhém konci kabelu se svými čelistmi upevní na plášť válcového tvaru obepínající vedení – kovové potrubí, izolovaný elektrický kabel apod. Čelisti indukčních kleští musí být uzavřeny okolo vedení.

Signální indukční kleště (anglicky signal clamp) mají kabel o délce 2m a jejich hmotnost je 0,5 kg. Maximální průměr vedení (či potrubí), na které je ještě možné kleště svými čelistmi umístit, je 100mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hledačky vedení
Záruka: 2 roky
Frekvence: 50/60 Hz
Napájení: rádio 15-60 kHz, generátory 8 a 33 kHz.
Hloubkový dosah: Power / generátor 3 m, 2 m Rádio
Odolný proti prachu a vodě: IP 57
LCD displej: ano
podsvícení LCD displeje: ano

Vyhledávač vedení Geomax Ezicat i500