Vyhledávač podzemních vedení Geomax Ezicat i550

Kód: 506
1 hodnocení
ZDARMAZDARMA
Vyhledávač podzemních vedení Geomax Ezicat i550
25 699 Kč 21 238,84 Kč bez DPH
do týdne

Detektor podzemních vedení Geomax Ezicat i550 je spolehlivý detektor podzemních inženýrských sítí a vynikající pomůckou při vyhledávání nepřístupných a skrytých telekomunikačních vedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detektor podzemních vedení EZiCAT i550 je nejprodávanějším detektorem řady EZiCAT -i. Detektor zprostředkovává a vyhodnocuje informace o elektromagnetickém signálu, které skryté vedení vyzařuje. Navíc je tento detektor vybaven funkcí pro určení hloubky vedení pod povrchem. Spolehlivý detektor podzemních inženýrských sítí je vynikající pomůckou při vyhledávání nepřístupných a skrytých telekomunikačních vedení. Významným způsobem vám ušetří prostředky, které byste museli věnovat na odstraňování případných následků neúmyslného přerušení vedení.

Detektor podzemních vedení EZiCAT i550 má velmi robustní konstrukci, která je vhodná pro používání v nepříznivých podmínkách stavební výroby. Detektor je vybaven moderní technologií DSP, která výrazně snižuje působení lidského faktoru při vyhledávání podzemních vedení. V součinnosti s generátorem signálu EZiTRACE jde o opravdu výkonnou sestavu pro vyhledávání nebo ověřování průběhu skrytého vedení. 
 

Hledačka podzemních vedení EZiCAT i550 se dodává v následující sestavě:
- hledačka EZiCAT i550
- šest baterií typ AA (LR6)
- návod k obsluze

Doplňkové parametry

Kategorie: Hledačky vedení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.7 kg
vodotěsnost: IP 54
napájení: 6x baterie typ AA

Geomax Ezicat i550