COVID - 19 IgM, IgG test

Kód: 3381
1 hodnocení
ZDARMAZDARMA 249 Kč –8 %
covid 19 IgM, IgG test
249 Kč –8 % 228 Kč
do týdne

Rychlý test pro kvalitativní detekci IgG a IgM protilátek proti viru 2019-nCoV ve vzorcích lidské plné krve, séra nebo plazmy.

Test je určen pouze pro profesionální diagnostické použití in vitro.

Minimální množství pro objednávku je 20ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlý kazetový test protilátek IgG/IgM proti viru 2019-nCoV je laterální průtokovou chromatografickou analýzou pro kvalitativní detekci IgG a IgM protilátek proti viru 2019-nCoV ve vzorku lidské plné krve, séra nebo plazmy.

Rychlý kazetový test protilátek IgG/IgM proti viru 2019-nCoV (plná krev / sérum / plazma) je kvalitativní membránová imunoanalýza určená k detekci IgG a IgM protilátek proti viru 2019-nCoV ve vzorku plné krve, séra nebo plazmy. Tento test se skládá ze dvou komponent, IgG komponenty a IgM komponenty. V IgG komponentě je oblast testovací linie potažena protilátkou proti lidskému IgG. Během testování reaguje vzorek s částicemi potaženými antigenem viru 2019-nCoV v testovací kazetě. Tato směs poté kapilárním působením migruje chromatograficky vzlínáním vzhůru po membráně a v případě, že vzorek obsahuje IgG protilátky proti viru 2019-nCoV, reaguje s protilátkami proti lidskému IgG v oblasti IgG testovací linie. Výsledkem této reakce je barevný proužek, který se objeví v oblasti IgG testovací linie. Podobně je protilátkou proti lidskému IgM potažena oblast IgM testovací linie a v případě, že vzorek obsahuje IgM protilátky proti viru 2019-nCoV, reaguje komplex konjugát-vzorek s protilátkou proti lidskému IgM. Výsledkem této reakce je barevný proužek, který se objeví v oblasti IgM testovací linie.

Proto v případě, že vzorek obsahuje IgG protilátky proti viru 2019-nCoV, objeví se barevný proužek v oblasti IgG testovací linie. Pokud vzorek obsahuje IgM protilátky proti viru 2019-nCoV, objeví se barevný proužek v oblasti IgM testovací linie. Pokud vzorek neobsahuje protilátky proti viru 2019-nCoV, neobjeví se žádný barevný proužek ani v jedné z oblastí testovacích linií a značí to negativní výsledek. Jako procedurální kontrola testu se vždy objeví v kontrolní oblasti barevný proužek, který indikuje, že byl použit správný objem vzorku a došlo ke zvýšenému průniku membránou (vzlínání).

ODBĚR A PŘÍPRAVA VZORKŮ

  • Rychlý kazetový test protilátek IgG/IgM proti viru 2019-nCoV (plná krev / sérum / plazma) může být prováděn se vzorkem plné krve (získané venepunkcí nebo odběrem z prstu), séra nebo plazmy.
  • Postup odběru vzorků plné kapilární krve z prstu:
  • Umyjte pacientovi ruku mýdlem a teplou vodou nebo ji očistěte lihovým tamponem. Nechte oschnout.
  • Masírujte ruku směrem ke konečkům prostředníku nebo prsteníku, ale nedotýkejte se místa odběru.
  • Kůži propíchněte lancetou. První kapku krve setřete.
  • Ruku jemně třete od zápěstí přes dlaň k prstům, aby se v místě vpichu vytvořila kulatá kapka krve.
  • Vzorek plné krve odebrané z prstu přidejte do testu pomocí kapilární zkumavky:
  • Konec kapilární zkumavky držte v kapce krve tak dlouho, dokud se nenaplní přibližně 20 μl. Vyhněte se tvorbě vzduchových bublin

Doplňkové parametry

Kategorie: Covid- 19 antigenní testy
Hmotnost: 0.3 kg

Test COVID - 19 IgM, IgG